Sokołe bieganie.

Sokołe bieganie.

Postprzez Administrator » 27 kwi 2016, o 14:57

Gwoli przypomnienia tym, którzy zapomnieli i poinformowania niewiedzących ogłaszam za Trenerem Adamem, że we wtorki i czwartki spotykamy się o godzinie 17:30, u zbiegu Podleśnej i Gwiaździstej, celem wspólnego biegania i wszelkiej innej aktywności ruchowej. Część biegową prowadzi i ewidencjonuje czasy Trener Adam, natomiast w zajęciach dodatkowych wspiera go tata Olka, Arek.

Serdecznie zapraszam!
Administrator
Administrator

Re: Sokołe bieganie.

Postprzez Krupaki » 29 kwi 2016, o 07:30

Sokołowe bieganie zatacza co raz szersze kręgi... Co i rusz zaczepia mnie jakiś Osiedlowy Tubylec z zapytaniem "co to za akcja ?" :D Nawet wychowawczyni z przedszkola zainteresowała się "niebieska grupką" (i jednym "różem") już regularnie biegającą pod oknami Jej bloku. Ja oczywiście tłumaczę i ... zachęcam :D
Do zobaczenia we wtorek!
KrupAnia
PS. Jeszcze raz podziękowania dla Trenerka za pomysł i organizacje a dla Arka za zajęcia dodatkowe.
Krupaki
Kibic

Re: Sokołe bieganie.

Postprzez eLPopo » 29 kwi 2016, o 10:05

A ja dodam, że dzieciaki ciężko było wczoraj zachęcić do powrotu do domu. Choć Arek serwował wcale nie najłatwiejsze zadania, wszyscy chętnie stawali do realizacji. Oczywiście cieszy coraz lepsza frekwencja i to, że w zajęciach uczestniczą dzieci z różnych roczników.
eLPopo
Kibic

Powrót do Ogłoszenia i informacje